Hakkımızda
Gül Reizen, maddi kazancın yanında manevi kazanç elde etmeyi dürüstlük ve samimiyetle birlikte kendisine ilke edinmiştir.

Gül Reizen Hac ve Umre Organizasyonları

Gül Reizen,1986 yılından beri Hac ve Umre organizasyonunda edindiğimiz tecrübe ile size en iyi hizmeti vermektedir.

Beytullaha ulaşmak için yolaçıkan, çevresinde pervane olmak, onun gölgesinde alnını secdeye koymak, yaşlı gözlerle onu temaşa ederek, ellerini semaya kaldırıp Rabbimize dua ederek çoşkulu gönüllerde akan sele karışmak, ilk islam nurunun doğduğu diyarı dolaşmak, Rasulullah(sav) Efendimizin ayak bastığı yerlerde gezmek, İslamın ilk mücadelelerinin yaşandığı meydanlarda bulunmak, nice acı-tatlı, ama neticede hepsi birbirinden güzel ibret levhalarıyla dolu hatıraları yerli yerinde hissetmek, azmimizi kuvvetlendirmek, gönüllerimizin safiyetini arttırmak şüphesiz mümim gönüller olarak bunun arzusuyla dolup taşmaşmak duygularımızın ön saflarında yer alır.

Bu duygu ve düşüncelerin bünyesinde barındıran firmamız, günümüz imkanlarıyla bu arzuyu gerçekleştirmek isteyen mümin gönüllere, eskiye göre daha müsait bir zemin hazırlamak için yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarına devam etmektedir.

Hollanda da seyahat acentası olarak Hac ve Umre organizasyonunda bir ilki gerçekleştiren Gül Reizen, hiçbir kurum ya da kuruluşa bağlı olmadan hizmetine devam etmektedir.

Ülkeleri farklı, dilleri farklı, renkleri farklı, örf ve adetleri, giyimleri, şekilleri farklı, ilmi seviyeleri farklı, imkanları farklı, ancak kıbleleri ve ümmeti oldukları peygamberi bir olan mümin gönüllerin, Hacc ve Umre münasebetiyle buluştukları bu yolda müminlerin sıkıntı çekmeden ve kimseye sıkıntı vermeden omuz omuza birlikte ibadet etmenin zevkine varabilmeleri için tecrübeli hocalarımız eşliğinde hizmet vermekteyiz. Özellikle mümin gönüllere şuurlu bir şekilde bu kutsal vazifenin tamamlanması için rehberlik eden hocalarımız, devamlı olarak mümin gönüllerin buluştuğu bu kutsal mekanda, birlik ve beraberliğin doruğa ulaşması ve daha önce belirttiğimiz farklılıklara rağmen, ensar ve muhacir kardeşliğinin yeniden yaşanabilmesi için gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Gül Reizen, maddi kazancın yanında manevi kazanç elde etmeyi dürüstlük ve samimiyetle birlikte kendisine ilke edinmiştir. Bu kutsal vazifenin getirdiği manevi sorumlukları bir an bile olsun aklından çıkarmayan firmamız, oluşabilecek aksalıkların manevi yükümlülüğünden çekinerek hizmetini en ince ayrıntısına kadar gözden geçirip, mümin gönüllerin Allah'ın izniyle sorunsuz bir yolculuk yapmaları ve kutsal vazifelerinin tamamlamaları için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Gül Reizen Umre ve Hac kayıtları sırasında adaylarına vaat ettiği hizmetleri Umre/Hac sırasında yerine getirmeyi taahhüt eder.

Habibi, Kainatın Efendisi, İki Cihan Güneşi, Ümmeti olarak şeref duyduğumuz Allah Resulü'ne sonsuz salat-ü selam eyler, bu kutsal vazifede Allah'ü Teala'dan yardım dileriz.

Selam ve Dua ile...